TENKİT KENDİNE, BİLGİ EHLİNE, SEVGİ SEVENEDİR...

SAYFA 1 SAYFA 2 SAYFA 3 * RUHSAL BİLGİ SİTESİ * DOĞRU YAŞAM BİLGİLERİ *                                 *ARAMADIĞIMIZ  HAZİNEYİ  BULAMAYIZ.* SAYFA 4 SAYFA 5 ARŞİV
Bize Ulaşmak İçin
[email protected]H A K K I M I Z D A

         Bu site ruhsal ve psikolojik konularda, kişisel hiçbir çıkar gözetilmeden, gerçek değerleri korumak ve yaymak amacıyla hazırlanmıştır. 

           Sonsuz yaşamın, yalnızca maddî değerler üzerinde olmadığını, insanlığın gerçek anlamda yükselişinin bilinmeyen ve henüz bilimsel ispatlara erişmemiş taraflarının hissedilebilmesine yardımcı olacak bilgilerden derlenmiştir.

Bilimsel temel esas alınarak, Altın Çağ bilgilerinin de orijinal kaynaklarından alıntılarla nakledildiği bilgilere yer verilmektedir. Bilgi Çağı olarak da anlam bulan zamanımızda, bu konulardaki bilgilerin paylaşımına vasıtalık etmektedir. Çünkü bu ruhsal bilgiler, çoğu kere sanıldığı gibi “öbür alem” veya “ölüm sonrası alem”in bilgileri değil, varoluşun madde boyutunda da her an bilinmesi ve yaşanması gereken bilgilerdir. “Biz ruhu olan bedenler değil, bedeni olan ruhlarız.”  Bu nedenle gerçek bilgilerini dünya yaşamı ile bağlantılı olarak sunmaya çalışıyoruz.

 

Spiritüel bilgiler, öz bilgisi ve yüksek benliğimiz ışığında, insan varlığının öne çıkaracağı gücün esas alındığı işleyişte birlikte olmayı diliyoruz.

(Güncelleme : 22/09/2006)

 

 

Ana Sayfa | Hakkımızda | Ziyaretçi Defteri Bugüne kadar sitemizi 95594845 kişi ziyaret etti, Şu anda 139 kişi sitede.